25 i 26 maja 2011 w sali kongresowej Biblioteki Narodowej w Warszawie pod tradycyjnym hasłem ?Jakość to ciągle polskie wyzwanie? odbędzie się czwarty Kongres ISO-Poland. Tegoroczna edycja poświęcona jest problematyce dojrzałych wdrożeń ISO w przedsiębiorstwach i instytucjach. W toku dwudniowych obrad podjęte zostaną tematy dotyczące sfery zarządzania, pracy grupowej, obsługi klienta, delegowania władzy, bezpieczeństwa informacji i zarządzania ryzykiem. W programie przewidziano aż cztery fora dyskusyjne, trzy kilkugodzinne warsztaty, liczne wystąpienia ekspertów, autorytetów branży. Po raz pierwszy podjęta zostanie kwestia jakości w życiu publicznym, a także wątek zastosowania warsztatu ISO do ?zarządzania? sferą spraw prywatnych. Gościem specjalnym będzie prof. Andrzej Blikle. Organizatorzy spodziewają się wizyty wicepremiera rządu, ministra gospodarki, Waldemara Pawlaka.

Kongres skierowany jest do osób zarządzających firmami, w szczególności do menedżerów jakości. Jest to impreza otwarta. Może w niej wziąć udział praktycznie każdy zainteresowany tematyką.

W ramach Kongresu odbędzie się konkurs-plebiscyt “Człowiek Jakości Roku 2010”. Celem będzie wybór osoby, która przyczyniła się do rozwoju i promocji zarządzania jakością w naszym kraju. Wśród kandydatów do tytułu znajdują się takie postaci jak: Andrzej Blikle, Krystyna Jarocka, Jerzy Kowalczyk, Elżbieta Krodkiewska-Skoczylas, Tadeusz Kruszewski, Andrzej Niemiec, Janusz Panfil, Anna Słodczyk oraz Marek Walczak.

Zapraszamy do udziału w Kongresie.

Dane imprezy:

Kongres ISO Poland 2011, Zarządzanie jakością w polskich przedsiębiorstwach
i instytucjach, termin: 25-26 maja 2011, strona internetowa: www.iso-poland.pl, udział płatny 150 zł + VAT/osoby/dzień, infolinia: 888-425 -079

Jarosław Żeliński

Jarosław Żeliński: Od roku 1991 roku, nieprzerwanie, realizuje projekty z zakresu analiz i projektowania systemów, dla urzędów, firm i organizacji. Od 1998 roku prowadzi samodzielne studia i prace badawcze z obszaru analizy systemowej i modelowania (modele jako przedmiot badań: ORCID). Od 2005 roku, jako wykładowca akademicki wizytujący (nieetatowy), prowadzi wykłady i laboratoria (ontologie i modelowanie systemów informacyjnych, aktualnie w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.) Oświadczenia: moje badania i publikacje nie mają finansowania z zewnątrz, jako ich autor deklaruję brak konfliktu interesów. Prawa autorskie: Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzegam, że dalsze rozpowszechnianie artykułów publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione bez indywidualnej zgody autora (patrz Polityki Strony). Konsultacje: dostęp do treści Bloga jest bezpłatny, jednak wszelka pomoc oraz wyjaśnienia dotyczące treści artykułów autora bloga, udzielane są wyłącznie w ramach płatnych konsultacji.